Katalog PDF

Návštěvníků:
 
 
Violeť Akvamarínový Fialová Modrá Oranzová Zelená

Detaily díla

Banda Trotlů Pár Pařmenů

ID:5
Název:Pár Pařmenů
Tým:Banda Trotlů (BT)
Datum vydání:18. 3. 2004
Web:http://bandatrotlu.wz.cz
Formát distribuce:2 CD ve formátu *.avi
Datum počátku prací:Květen 2003
Stav dokončení:Dokončené - hotovo
Pro případ, že byste ještě o našem filmu neslyšeli nebo, nedej bože, zapomněli o čem to vlastně bylo, jsme pro vás připravili krátké dějové schéma.
Velký pakoš SAUDRUH organizuje velkou párty v Naadoru a Malý chobot Fritol Šourek se tam samozřejmě vydá díky malé kulaté vstupence (taký žlutý tentonoc s pěknou báničkou uvnitř). Spolu s ním putují ještě další tři choboti a po střetu s Bigbíťáky Kobzuly, kteří mu chtějí lupen sebrat, se k nim přidává chodník Paragon. V Rohlence přibírají další magory, kteří se tam snažili zbavit závislosti na tvrdé hudbě. Další dilema čeká na hrdiny, když se musí rozhodnout, jestli půjdou na fotbal nebo koncert Rolling Stones. Poté, co přijdou pozdě na zápas se je ještě snaží zbrzdit Bramborg. Šmajdalf mu to samozřejmě zatrhne a „zaskočí“ s ním na kafe. Následuje velmi poutavé rozebírání elfí hymny a později i milý piknik, při němž ti magoři omylem sežerou i Bobromila (konkrétně jeho ruku).
Společnost se v tu chvíli rozpadne. Fritol a Slim jdou rovnou pařit a zbytek tvrdých hochů, si ještě nutně musí zahoubařit :) 
 
 
 
 
 
© 2005 Tým Katalogu PDF, Veškerá práva vyhrazena - Načteno za 0.048 s